Inne informacje


2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat, 2100 zł grzywny i roczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – taki wyrok usłyszał olsztyński radny Wiesław Nałęcz za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Continue reading “Nasz Olsztyn: Radny Nałęcz usłyszał wyrok” »

Prawie tysiąc żołnierzy z jednostek 16 Dywizji Zmechanizowanej stacjonującej w Elblągu i miastach całego regionu poszło do cywila, którą rozpoczęli w ramach wcielenia Maj 2008.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Tysiąc etatów w w elbląskiej dywizji” »

Negatywnym wynikiem zakończyła się kontrola badań mammograficznych dla Szpitala Miejskiego w Elblągu, Niepublicznego Zakładu Stowarzyszenia NFOZ w Olsztynie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Zła ocena mammografii w 4. szpitalach” »

Oświadczenie zawieszonej prezes Radia Olsztyn,
pani Wioletty Machniewskiej.
W związku z zawieszeniem mnie w czynnościach prezesa Radia Olsztyn chciałabym dokonać bilansu moich dokonań na tym stanowisku.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Oświadczenie prezes Radia Olsztyn, pani Wioletty Machniewskiej” »

Obecny rząd prowadzi politykę dryfu europejskiego – mówił w Olsztynie Marek Jurek. Lider Prawicy Rzeczpospolitej poparł Bogusława Rogalskiego, który jest jednym z 6 kandydatów w wyborach prezydenta Olsztyna.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Marek Jurek w Olsztynie” »

231 dowodów rzeczowych w sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika przechowywanych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zalały w 2008r. fekalia z pękniętej rury dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Dowody zalane fekaliami” »

Na 3 miesiące w zawieszeniu na 2 lata oraz 300 złotych grzywny Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał Jerzego K. w procesie apelacyjnym dotyczącym fałszowania wyników wyborów samorządowych w Sorkwitach 2006 roku.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Oszustwo wyborcze-wyrok” »

O tym jak ważne jest by dzieci chodziły do przedszkola rozmawiali w Olsztynie dyrektorzy szkół podstawowych, przedszkoli, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele samorządu i organizacji pozarządowych.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Olsztyn-przedszkola-spotkanie” »

Do muzeum w Elblągu powróciły unikatowe zabytki kultury gockiej. Przez rok prezentowane były na wystawie „Rzym i barbarzyńcy. Powstanie nowego świata” przygotowanej przez Centrum Wystawiennicze w Bonn.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Elbląg-powrót unikatowych zabytów” »

W szpitalu powiatowym w Giżycku nie można odwiedzać pacjentów. Przyczyną jest grypa i infekcje grypopochodne. Masowo chorują dzieci. W jednym z przedszkoli odnotowano 50% absencję.

Continue reading “Nasz Olsztyn: Grypa zaatakowała Giżycko” »

Następna strona »