Sport w Olsztynie

Koszykówka jest moją miłością oraz pasją i zawdzięczam jej prawie wszystko, co dobrego spotkało mnie w życiu – mówi Tomasz Panewski, wieloletni koszykarz i kapitan olsztyńskich drużyn, a ostatnio menedżer drugoligowego Inter Parts AZS UWM Olsztyn.

Tomasz Chałas dostał prostopadłe podanie z głębi pola, wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi w długi róg pokonał Ptaka. Ostatnie minuty pierwszej połowy to oczekiwanie piłkarzy obu drużyn na przerwę, piłka krążyła głównie w środku pola.

Wejściówki w cenie 15 złotych będzie można nabywać w siedzibie klubu (od 10:00 do 15:00), sklepie sportowym "R-Sport" (obok R-Gol, Plac Pułaskiego 7; od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00 oraz w soboty od 11:00 do 14:00) oraz sklepie

Efektem tego było wyjście Mindaugasa Kalonasa do sytuacji sam na sam z bramkarzem, po czym piłka zatrzepotała w siatce po raz pierwszy. Nie trzeba było długo czekać a goście po raz drugi zadali przeciwnikowi potężny cios. W niemal bliźniaczej akcji

Kalendarz Turysty · Przewodnik po regionie · Aktywnie · Niezbędnik · Forum Podróżnika · Rezerwuj hotel · Bilety lotnicze · Euro 2012 · Dom · Mieszkańcy; Szukaj. Olsztyn Sport Wielki sukces polskich paraolimpijczyków w Londynie! 1. skomentuj. Oceń

Piłka nożna: Stomil Olsztyn – GKS Bogdanka 2:2. Szałachowski uratował remis · Piłka nożna: Lublinianka-Wieniawa lepsza od Czarnych Jasło · Piłka nożna: Wisła Puławy przegrała z Wisłą Płock 0:1 · Piłka nożna: Stomil Olsztyn – GKS Bogdanka. RELACJA

Piłka nożna: Stomil Olsztyn – GKS Bogdanka. RELACJA LIVE. Data dodania: 2012-09-01 13:24:11 ▫ Ostatnia aktualizacja: 2012-09-01 13:24:11. Kurier Lubelski. Kamil Balcerek. Prześlij ▫ Drukuj. Mniejsza czcionka Większa czcionka + Dodaj komentarz SportoweFakty.pl

Obok jest boisko specjalnie ogrodzone wysoką siatką, by piłka nie wpadała na ludzi i okna, a kawałek dalej boisko z trawy. Ale oczywiście nikt tam nie gra, tylko na placu zabaw! Zwróciłam uwagę jednej z matek, że to plac zabaw, niech dzieci grają na

Wiadomości · Vademecum · Przetargi ogłoszenia · Oferty nieruchomości · Oferty ruchomości · Zamówienia europejskie · reklama w sieci. Na skróty: Gazeta.pl · Wiadomości · Sport.pl · Biznes · Gazeta Wyborcza · Praca · Program TV. Polecamy: Biznes · Giełda

Serbski obrońca zdecydował się na strzał z 35 metrów, po którym piłka wpadła w dalszy róg bramki Ptaka. Pasy mogły wygrać jeszcze wyżej, kiedy w doliczonym Michalski: Nie postawię tylko na sport · Łukasz Michalski w tym sezonie postawił wszystko na